msime private

Numri i njoftimit: 24182 | Postuar në: 03.12.2015, 18:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2 €

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


jap msime private ne grup apo individual ne pervetsimin e gjuheve angleze italiane e spanjole , me metode mjaft te studiuar. me shum pervoj jete ne vendet perendimore. me zotimin tuaj dhe ndihmen time brenda 3 mujve ne menyre intensive . me cmim mjaft te ulet per ore msimi.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 skender