OKAZION shitet wiles per .intenet ne te gjith shtepi lokale

Numri i njoftimit: 24189 | Postuar në: 21.02.2018, 16:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 Lekë

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION shitet wiles per .intenet ne te gjith shtepin pa fije.ideal dhe per lokale e restorante.cmimi 4000 lek te reja.i ri fare ne kuti.TEKNOLLOGJIA E FUNDIT GJERMANE.SHUM I FUQISHEM. cel; 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri