shitet komplet kolltukesh te perdorur

Numri i njoftimit: 2421 | Postuar në: 20.03.2013, 14:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet nje komplet kolltukesh te perdorur: 1 tresh me krevat portativ, 1 dysh dhe 2 kolltuke tek. Jane te perdorur shume pak, por ne gjendje shume te mire.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 fatmir tare