shitet VW Golf 4

Numri i njoftimit: 246 | Postuar në: 05.09.2012, 09:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1998

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


ka edhe nje pal disqe tjera me gjith goma te reja irelli.ka dhe dy goma pa disje te reja.amartizator sportiv.ka 6 muaj qe ka ardh nga italia dokumente te rregullta shqiptare me targa te reja.muzik ne max..........e shes per arsyje emigrimi

 Mirditë

Dërgo E-mail

 diti