OFERTE SHITET MIKSER VESTAX vmc-004

Numri i njoftimit: 2501 | Postuar në: 30.03.2013, 05:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET MIKSER VESTAX vmc-004 ME 4 KANALE NGJYRA GRI CMIMI 15000 I NEGOCJUESHEM I RI KUSHTON 300 EURO DHE DY KARTA ZERI SOUND BLASTER CREATIV PROFESJONALE PER PC COMPJUTER ME FREKUENCE TE LARTE TRASMETIMI AUDIO CMIMI 10000 JAN BLERE 150 EURO SHITEN PER ARSYE MOS PERDORIMI.

 Tiranë

 ALFRED