Shes set me varese dhe vath ne 3 lloje te bardhe te zeze

Numri i njoftimit: 25225 | Postuar në: 06.12.2015, 07:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes set me varese dhe vath ne 3 lloje te bardhe te zeze dhe jeshile ne te njejten ngjyre dhe vathet.Jane te pa perdorura.Nr tel 0694278003

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Jona