Pikture e madhe me ngjyra mbizoteruese blu

Numri i njoftimit: 27248 | Postuar në: 09.12.2015, 15:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Piktura arti

Lloji i njoftimit: Shitet


Pikture e madhe me ngjyra mbizoteruese blu dhe lejla, per nje guzhine moderne ose nje dhome gjumi elegante.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Ajlin