furr thonjsh

Numri i njoftimit: 27257 | Postuar në: 10.12.2015, 06:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 220 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Manikir dhe Pedikir

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet furr thonjsh e bler nga gjermanja cilsi shume e mire dhe mark shume e njohur eshte e paperdorur cmimi esht 220€ i diskutushem per te kontaktuara merrni tek ky numer 0699745581

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 kejsi