rota makine 16

Numri i njoftimit: 27294 | Postuar në: 13.12.2015, 15:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma dimrore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 16

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Rrota makine te ardhura nga zvicra shume pak te perdorura

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 valbona