Okasion Shes Stereo 5cd Panasonik+telekomand

Numri i njoftimit: 27302 | Postuar në: 20.12.2017, 10:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Hi-Fi / Audio / Sisteme Stereo

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION SHES STEREO ME MEMORIE 5 CD DHE TELEKOMAND DHE 2 KASAT SI DHE VEND PER DY KASETA MODEL PANASONIK NDER MARKAT ME PRESTIGJOSE SUPER I FUQISHEM .CMIMI ESHTE 50.000 MIJ LEK TE REJA CMIMI ESHTE I TRAJTUESHEM.SHUM PAK I PERDORUR POTHUAJSE I RI.IDEAL PER RESTORANTE LOKALE DHE SHTEPI. KASAT JAN TE LEVISSHME .STEREO KA MBI 50 PROCESE E KOMANDIME .ME TELEKOMANDE MUN TE KOMANDOHET SHUM MIRE DHE ME DISTANCE.MOS HUMBISNI RASTIN. PER KONTAKTIME NE NUMR CEL 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri