BLLOK AXHEND PER ZYRA PROFESIONALE DHE E RE FARE NE KUTI

Numri i njoftimit: 27307 | Postuar në: 20.12.2017, 10:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 Lekë

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Furnizimet e Zyrës

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION SHES BLLOK AXHEND PER ZYRA PROFESIONALE DHE E RE FARE NE KUTI.E ARDHUR NGA ITALIA.CMIMI 2500 LEK TE REJA.SHUM PRAKTIKE . CEL 0693939320 BLLOKU MUND TE PERDORET PER RESTORANT DHE LOKALE PER SHENIME.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri