Sobe gazi

Numri i njoftimit: 27337 | Postuar në: 28.01.2016, 13:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Stofë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet sobe gazi ne gjendje shume te mire.Shitet per arsye se kemi marr shtepi private me oxhak.Nuk ka bombul.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Ilir