SHES TELESKOP FENOMENAL PER DITEN DHE NATEN

Numri i njoftimit: 27355 | Postuar në: 14.02.2018, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


.OKAZION SHES DYLBI TEK SPEKTAKOLAR ME GRADIM , PER GJUETI.SHUM PRAKTIK DHE I LEHT PER TRASPORTIM.CMIMI 20.000 MIJ LEK TE REJA.ME RREGULLUES GRADIMI.PER KONTAKTIME NE NUMRIN 0693939320
I ARDHURA NGA ITALIA. ORIGJINAL SI NE FOTO.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri