SHES KOLEKSION LEKESH SHQIPTAR TE VJETER

Numri i njoftimit: 27356 | Postuar në: 09.03.2018, 08:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Koleksionim

Lloji i njoftimit: Shitet


RAST I VECANT SHES KOLEKSION LEKESH TE VJETER . KU PERFSHIHEN 6 COP NGA 1 LEK MONEDH VITI 1964, 3 COP 1 LEK MONEDH VITI 1944 - 1969, 8 COP 1 LEK VITI 1988, 3 COP 50 QINDARKA VITI1964,---5 COP 50 QINDARKA VITI 1944-1969, 4 COP 50 QINDARKA VITI 1988, 6 COP 20 QINDARKA VITI 1988, 5 COP 20 QINDARKA VITI 1964 , 6 COP 20 QINDARKA VITI 1944 -1969 , 6 COP 10 QINDARKA 1988 , 1 COP 10 QINDARKA VITI 1944 -1969, 1 COP 10 QINDARKA VITI 1964 , 2 COP 5 QINDARKA VITI 1964 , 7 COP 5 QINDARKA VITI 1944 - 1969. GJITHSEJ 63 COP MONEDHA ANTIKE SHQIPTARE TE VLERAVE DHE VITEVE TE NDRYSHME. CMIMI ; 250 EURO. PER KONTAKTIM NE NUMRIN CEL; 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri