OKAZION SHES KOLEKSION LIRETASH MONEDH

Numri i njoftimit: 27358 | Postuar në: 20.12.2017, 10:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i pa diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Koleksionim

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES KOLEKSION LIRETASH MONEDH TE VLERAVE DHE VITEVE TE NDRYSHME. 500 lireta, 200 lireta, 100 lireta, 50 lireta , 10 lireta, 5 lireta.ku per fshihet, 1 COP 500 L REPUBLICA SAN MARINO, VITI 1987. DHE 1 COP 500 L E PAPES. VATIKANIT.TE TJERAT JAN TE VITEVE; 63 ,76 , 82 , 83,84, 85,86, 87, 88, 90, 91 ,92. TOTALE 500 LIRETA 27 COP. DHE 200 LIRETA VITET QE NGA 1896 DERI 1999. TOTALE 41 COP. DHE 100 LIRETA T E VITEVE 1962 DERI 1999 TOTALE 110 COP. DHE 50 LIRETA TE VITEVE 1957 DERI 1991. DHE 20 LIRETA TE VITEVE 1976 DERI 1980 TOTALE 3 COP, DHE 10 LIERTA TE VITEVE 1951 DERI 1989 TOTALE 20 COP, 5 LIRETA TE VITEVE 1954 DERI 1972 TOTALE 8 COP . KOLEKSIONI BERBEHET NGA 150 COP MONEDHA TE VLERAVE DHE VITEVE TE NDRYSHME. CMIMI 400 EURO. PER KONTAKTIM NE NUMRIN CEL ; 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri