SHES TAVOLIN XHAMI SHUM E BUKUR

Numri i njoftimit: 27364 | Postuar në: 09.03.2018, 08:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 16.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe karrige / Tavolina

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION SHES TAVOLINE XHAMI SHUM E BUKUR ME KEMB DRURI. PERMASAT JAN .GJATESI 110 CM GJERSI 55 CM DHE LARTESI 43 CM. CMIMI ESHTE 16000 MIJ LEK TE REJA ..PER KOTAKTIME NE NUMRIN CEL; 0693939320
TAVOLINA ESHTE E CMONTUESHME DHE E LEHT PER TU TRANSPORTUAR

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri