Qendra COLUMBIA

Numri i njoftimit: 27373 | Postuar në: 07.10.2016, 13:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Arsimim dhe edukim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Qendra Columbia feston 10 vjetorin me
!!!!!!!!!!!OFERTA FANTASTIKE!!!!!!!!!!!!!!
Uljet si më poshtë
Anglisht
-Begginer,nga 15.000L në 11.000L për komplet nivelin
-Elementary nga 16.000L në 12.000L komplet niveli
-Pre-Intermediate nga 17.000L në 13.000L komplet niveli
-Intermediate nga 18.000L në 14.000L komplet niveli
-Upper-Intermediate nga 19.000L në 15.000L komplet niveli
-Advanced nga 20.000L në 16.000L komplet niveli
Gjuhët e tjera
-Greqisht nga 20.000L në 16.000L komplet niveli
-Rusisht nga 21.000 në 17.000L
-Kinezisht nga 22.000L në 18.000L komplet niveli
-Italisht nga 13.000L në 10.000L komplet niveli
-Gjermanisht nga 13.000L në 10.000L komplet niveli
-Spanjisht nga 13.000L në 10.000L komplet niveli
-Paketa Bazë Office si dhe Alpha Bussines dhe Finance 5
-Përgatitje per Maturën Shtetërore & Provimet e Lirimit
(Matematikë,Fizikë,Biologji) dhe Lëndët Shoqërore).
-Përgatitje për lëndët e Ekonomikut
-Perkthime për cfarëdolloj dokumenti
-Përgatitje për intervistë pune dhe Cv
OFERTA ËSHTË E LIMITUAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kontak:0698295976
Email:columbia_al@hotmail.com
Adresa:Ish Blloku-Rruga Pjetër Bogdani- Përballe kopshtit 31

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Qendra Coumbia