OKAZION SHES CANT LAPTOPI FIRME DISCOVERY ORIGJINALE

Numri i njoftimit: 27392 | Postuar në: 20.12.2017, 10:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Çanta për kompjutera portativ

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION SHES CANT LAPTOPI FIRME DISCOVERY ORIGJINALE .MBAN 2 COMPIUTER LAP TOP BRENDA DHE KA 8 XHEPA PER AKSESORET DHE RRIP PER KRAH, DHE ESHTE E NJE CILSIE TE PAR DHE SHUM E FORT. CMIMI 2500 LEK TE REJA PE KONTAKTIME NE NUMRIN 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri