SHES WEB KAMERA PER KOMPIUTER.NE GJENDJE PERFEKTE

Numri i njoftimit: 27395 | Postuar në: 20.12.2017, 10:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES KAMERA PER KOMPIUTER ME RREGULLIM IMAZHI DHE ZERI SHUM PRAKTIKE DHE E THJESHT PER TU PERDURUR . MJAFTON TE LIDHEN FISHAT DHE TE NDIZET DHE PUNON. ESHTE NE FORM KAPSE PER TU KAPUR NE EKRAN ,CMIMI 1500 LEK TE REJA . CEL; 0693939320

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri