Shes fustan nusesh I ri nga Italia cmimi 900€

Numri i njoftimit: 27399 | Postuar në: 20.12.2015, 18:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Veshje e dasme

Madhësi: L

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 900 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes fustan nusesh I ri nga Italia cmimi 900€

 Durrës     Shijak

 Manila