OKAZION, MBYLLJE AKTIVITETI

Numri i njoftimit: 27409 | Postuar në: 21.12.2015, 13:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten paisje per bar/lokal,
4 komplete tavolinash me thurje dhe xham
2 cadra me logon Birra Peja
Lule dhe Vazo te perpunuara,me allci dhe dru
TV 42 P
Firgorifer ngrires

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 riku