SHES DRIT TAVOLINE

Numri i njoftimit: 27427 | Postuar në: 20.12.2017, 10:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 Lekë

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES DRIT TAVOLINE TE KUQE . SI NE FOTO CMIMI 1000 LEK TE REJA. CEL; 0693939320 MUND TE PERDORET DHE SI DRIT PER DHOM GJUMI OSE ZYRE,

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri