Shes divane nje tresh nje dysh dy teke

Numri i njoftimit: 27431 | Postuar në: 22.12.2015, 19:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 899 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Divanet jane te zinj material lekure dhe shume komode , ne gjendje shume te mire , te blere para pese muajsh , shiten per arsye emigrimi .

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Lefter Berbiu