Regent laney kc 150 vat

Numri i njoftimit: 27446 | Postuar në: 24.12.2015, 14:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 Lekë

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Laney kc 150 i pershtatshem per bas qofte organa dhe kitare. Gjithashtu dhe per kengtare dhe një organist 2 veta per nje mbremje te vogel. 4hyrje dhe hyrje per mikrofon vecmas. 0692882935

 Tiranë     Kamëz

 Mirko