OKAZION Banak & Tavolina

Numri i njoftimit: 27498 | Postuar në: 28.12.2015, 08:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Banak 3M .. 1.30M me ngrohje me gaz shum ekonomike..
4 Tavolina dhe 10 Stola

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Ald