Fustan nuserie

Numri i njoftimit: 27507 | Postuar në: 28.12.2015, 18:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Fustan nuserie i ri cmimi 350 euro, cmim i negociueshem,

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Enkeleda