Kerkim Pune

Numri i njoftimit: 27522 | Postuar në: 29.12.2015, 17:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Drejtësi dhe avokaturë

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkim per pune

 Malësi e Madhe     Qendër Malësi e Madhe

Dërgo E-mail

 Anton