PAJISJE PER MARKET

Numri i njoftimit: 27552 | Postuar në: 02.01.2016, 19:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


MBYLLET MARKETI DHE SHITEN PAJISJET :
1.RAFTE
2.FRIGORIFER BANAK
3.FRIGORIFER KOLLON
E TE TJERA.
PAJISJET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

 M.G.