Kemi 4 goma+disqe origjinale per x 5

Numri i njoftimit: 27563 | Postuar në: 03.01.2016, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 17

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


4 goma x5 me gjthe disqe originale ne gjedje te mire

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Mir