Shiten

Numri i njoftimit: 27609 | Postuar në: 05.01.2016, 17:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 1 divan 3 1 divan dysh dhe nje kolltuk , te bere me porosi ne gjendje shume te mire dhe te rehatdhme.

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

 Mondi