Shiten Blete dhe produkte te tyre

Numri i njoftimit: 2762 | Postuar në: 29.04.2013, 13:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten Blete dhe produkte te tyre kundrejt cmimeve shume te favorshme . Per kontakte mund te telefononi Z. Fiqiri Miraka ne Nr. Cel : 0682731107

 Berat

 Fiqiri Miraka