OKAZION SHES KOMPIUTER MARKA ALPHA POWER NE GJENDJE PERFEKTE

Numri i njoftimit: 27638 | Postuar në: 06.01.2018, 11:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 250 GB

RAM Memoria: 3 GB

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


DURRES OKAZION SHES KOMPIUTER MARKA ALPHA POWER NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE. CEL; 0693939320 ORIGJINAL SIC ESHTE NE FOTO. TE DHENAT JAN ; AMD ATHLON 220 GHZ. 80 GB HDD , 1GB RAM, 32 BIT WIND 7 DHE. PC KA TE INSTALUAR HD PREJ 70 EURO SHITET KOMPLET CMIMI 10000 LEK TE REJA. CMIMI ESHTE FIKS.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 miri