Shiten paisje per Bar-Caffe

Numri i njoftimit: 27641 | Postuar në: 07.01.2016, 23:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


1- Shitet Ekspres i vogel me 1 luge Cimbali origjinal + mulliri per Bar-Caffe. Kursim energjie maksimale 60.000 lek.

2- Shitet Frigorifer per Bar-Caffe 50.000lek

3- Shitet banak me konstruksion hekuri dhe i veshur me pllaka,
i kompletuar me lavaman 20.000 lek.

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Astrit