shitet foni e kompletusr

Numri i njoftimit: 27809 | Postuar në: 17.01.2016, 05:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.300 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


2 kollona jbl 750vat rms. +2 satelit lem me konpinentet jbl 500vat 8ohm. +2swb dap 400vat_800vat program_1600piku. 1 amplifikator crown xls 1500_500vat per kra. ev q66_600vat per kra. Aoda ma 500_850vat per kra. + kabullat..

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 taulant