Shes Nokia 3310

Numri i njoftimit: 27846 | Postuar në: 18.01.2016, 21:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nokia

Modeli: 3310

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Nokia 3310 ne gjendje perfekte pune.E vecanta e ketij lloji eshte se nuk pergjohet dhe eshte shume I forte.

 Gjirokastër     Libohovë

Dërgo E-mail

 Sedi Mushi