Vinc ure

Numri i njoftimit: 27862 | Postuar në: 20.01.2016, 12:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes vinc ure i cili perdoret per magazina dhe ngre detri ne 5 ton . Cmimi eshte i diskutueshem . ME KONTAKTONI

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Armando