Kuti pokeri

Numri i njoftimit: 27885 | Postuar në: 21.01.2016, 17:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Lojra dhe zbavitje sportive / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet kuti pokeri me te gjitha aksesoret.... Letrat,,celesat e kutise,,5 zarat,,3 butonat,,cipsat(100 cipsa 1-she,,50 cipsa 5-she,,50 cipsa 10-she,,50 cipsa 25-she,,50 cipsa 100-she). Kutia eshte e re...Shitet per arsye mosperdorimi Cmimi i diskutueshem

 Tiranë     Qendra

 Albi