vespa cosa 200 cc

Numri i njoftimit: 27909 | Postuar në: 23.01.2016, 20:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Piaggio

Lloji: Skuter

Viti: 1990

Modeli: vespa cosa

Kilometra:: 5000

Çmimi: 55.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes ose ndroj vespa cosa 200 cc i restauruar e i kompletuar me te gjitha te reja me boj me grup goma te reja dhe kavo e guanja te reja.nuk ka dokumenta.mund ta ndroj dhe me motor 50 cc te jet me dokumenta.

 Gjirokastër     Gjirokastër

Dërgo E-mail

 aurel kola