Kitar bass + foni

Numri i njoftimit: 27914 | Postuar në: 23.01.2016, 21:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 230 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten per arsyeje mos perdorimi,,

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Klevi