Okazion ,kosh picerie .50 euro

Numri i njoftimit: 27942 | Postuar në: 25.01.2016, 00:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kosh picerie 50 euro as nje muaj seshte perdorur sa fillova pun nuk shkuan mir gjerat dhe hika sa po eshte bler po e shes as gjysem cmimi qe eshte mar,,mban 10 pica brenda te normale dhe familjare ,mos e humbni,kete kosh super me sortar brenda me porosi ka ardh,,,faleminderit.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Alti