Furre Buke e perdorur.

Numri i njoftimit: 2860 | Postuar në: 10.05.2013, 19:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Bukë - brumëra të bardha

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet furr buke me kapacitet prodhimi 150 buk ne ditet.
Furri eshte me korend por me qarkullim ajri te nxehte.
Bashke me furrin e shoqerone dhe brumatricia dhe te gjitha paisjet e nevojshme per nje furre buke.
Pervec bukes furri dhe brumatricia perdoren edhe per pjekje te tjera,si pica,byreqe,embelsira te ndryshme etj.
Gjendet ne Greqi, in ngarkuar ne kamione me 17500 euro dhe mundesia e kounikimit ne celular +306934227140.

 Durrës

Dërgo E-mail

 Floriam Gjojdeshi