Shitet mjalte 100% bio nga konispoli

Numri i njoftimit: 2893 | Postuar në: 14.05.2013, 17:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ushqim të shëndetshëm – BIO

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet mjalte 100% bio nga konispoli .prodhim i ri 2013 i sapo vjele!!! mjalti eshte nga lule te nryshme aromatike perfshi ketu dhe ate te manderines. mjalte i garantuar! marrim porosi dhe per sasi te medha!!!

 Sarandë

Dërgo E-mail

 ilir