vinc palfinker pk 245OOD viti 2001

Numri i njoftimit: 28966 | Postuar në: 26.01.2016, 21:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet vinc palfinker pk 245OOD me 4 dalje idhaulike dhe kembet apje-mbydhje idhraulike.pat max 8200 kg ne daljen e 4 1200kg .servisi Auto S-I esht ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese.ne ofrojme cilesi dhe garanci .00355682004563 ..00355684013373.Viber00355695368886.ne facebook Auto S-I...gimail autosi.al.

 Kavajë     Kavajë

 Auto S-I