vinc ferrari 178 A4 viti 2005

Numri i njoftimit: 28968 | Postuar në: 26.01.2016, 21:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet vinc ferrari 178 A4 viti 2005 me 4 dalje idhaulike ne gjendje shum te mire pam max 6500kg ne daljen e 4 1000 kg .00355682004563 . 00355684013373 ..Viber00355695368886 ..ne facebook Auto S-I.....info@autosi.al

 Kavajë     Kavajë

 Auto S-I