Manjetofon

Numri i njoftimit: 3027 | Postuar në: 28.05.2013, 12:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Pllaka Gramafone

Lloji i njoftimit: Shitet


Manjetofon cd player radio dhe rregjistrues marka philips ne gjendje shume te mire pune. Ka vend per dy kaseta dhe nje disk

 Durrës

Dërgo E-mail

 Kledi Zhiti