Dhoma me Qera per pushime ne sarande shqiperi Kodi: D0001

Numri i njoftimit: 3094 | Postuar në: 29.05.2013, 15:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me Qera per pushime ne sarande shqiperi Kodi: D0001

Ky ambient akomodues ve ne dispozicion te pushuesve:6 dhoma, 15 persons
3 dhoma jane dyshe, krevate dopjo + 1 krevat tek, ndersa 3 dhoma jane 1+1,
1 krevat dopjo + 2 krevate tek.
Ofrohet mundesi gatimi ne dhoma.
Dhomat jane te pajisura me ajer te
kondicionuar, televizor kabllor, frigorifer.
Ky objekt ndodhet ne vijen e pare te plazhitne Lagjen nr. 4 Koder.
Periudha dhe cmimet / nate
01/11-31/04 20-25€
01/05-31/06 30€
01/07-30/08 40-50€
01/09-30/10 25-30€
Politika Anullimit
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Kontakte ;
Cel +355694801295
+355672930980
Zyra+35585225110
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
http: Skype ;sarandainvestproperty

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty