Dhoma me qera per pushime Sarande Shqiperi Kodi: D0002

Numri i njoftimit: 3095 | Postuar në: 29.05.2013, 15:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me qera per pushime Sarande Shqiperi Kodi: D0002

Ky ambient akomodues ve ne dispozicion te pushuesve:12 dhoma,
6dhoma jane dyshe, krevate dopjo ose 2krevat tek, ndersa 6 dhoma jane 1+1,
1 krevat dopjo + 2 krevate tek.
Ofrohet mundesi gatimi ne dhoma.
Dhomat jane te pajisura me ajer te
kondicionuar, televizor kabllor, frigorifer.
Ky objekt ndodhet ne rugen SarandeCuke km2.
Parkim i garantuar.Ne kete ambjent afrohet dhe sherbimi kofi food.Ky objekt ndodhet 10 minuta nga shetitoria,dhe 30m nga plazhet e parapelqyera te sarandes.
Periudha dhe Tarifat
01/11-31/04  20-25 EURO
01/05-31/06  30 EURO
01/07-30/08  40-50 EURO
01/09-30/10 25-30 EURO
Politika Anullimit
Anullimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

kontakte ;

cel 00355694801295
00355672930980
zyra 0035585225110

info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
http: skype ; sarandainvestprope

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty