Apartamente dhoma me qera per pushime Ksamil Kodi: D0004

Numri i njoftimit: 3096 | Postuar në: 29.05.2013, 15:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamente dhoma me qera per pushime Ksamil shqiperi Kodi: D0004

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:14 dhoma plus 1 suitë.
6 dhoma janë me krevate dopjo plus 3 krevate tek.
8 Dhoma kane krevate dopjo plus 2 krevate tek.
Dhomat jane 1+1.
1 Sute, dhome gjumi, sallon, kuzhine plus dy banja.
Te gjitha jane me pamje nga deti.
Pershkrimi:
Largesia nga deti 50 meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Internet wireles
Frigorifer
Parkim i garantuar i mbuluar
Objekti i rrethuar dhe i siguruar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Disponohet zgare pjekese(grill)
Periudha dhe Tarifat/nate
01/5-31/06à20€
01/07-31/07à30€
01/08-31/08à30-35€
01/09-30/10à20€
Çmimi i Suitës për Korrik – Gusht 50 Euro

Politika Anullimit
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Rreth Ksamilit
Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.
Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.
Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.

Kontakte ;
Cel: +355694801295
+355672930980
Zyra; +35585225110

info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
www.sarandainvestproperty.com
skype ; sarandainvestproperty

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty