Dhoma me qera per pushime Sarande Shqiperi Kodi: D0003

Numri i njoftimit: 3097 | Postuar në: 29.05.2013, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me qera per pushime Sarande Shqiperi Kodi: D0003

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:6 dhoma plus 1 suitë.
3 dhoma janë dyshe, krevate dopjo ose 1 krevat tek, ndërsa 3 dhoma janë 1+1,
1 krevat dopjo + 2 krevate tek.
Ofrohet mundësi gatimi në dhoma.
Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, televizor kabllor, frigorifer si edhe wireles dhe dushe individuale ne çdo dhomë.
Ky objekt ndodhet në vijën e parë të plazhitnë Lagjen nr. 4 Kodër.
Okazion: Duke filluar nga 10 Euro për person
Periudha dhe Tarifat
01/11-31/0415€
01/05-31/0620€
01/07-30/0830-35€
01/09-30/1020€
Çmimi i Suitës për Korrik – Gusht 50 Euro
Në këto tarifa përfshihet mëngjesi gratis.
Cancellation Policy
Cancellation of reservations made 72 hours prior to arrival date. If cancellation will be made after this time, then the client kept the entire amount of the first night of accommodation.
About Ksamil
In a very close coastline could be frequented and clean beaches with fine sand: dry tree, statements, Monastir Bay and many other beautiful beaches in the area Ksamil. Among these nature resorts situated the ancient city of Butrint. Exploring this ancient city will make your vacation the most memorable, of course not forgetting the most important centers: 40-Saints Monastery of Castle Lekuresit, town ancient Phoenician (today's Finiqi), Blue Eye many other centers that you can visit.
Besides the hospitality that characterizes the people of this area, here you will find quality - freshness we feature mainly seafood dishes accompanied by the lowest prices in the region.
Fauna rich with a diverse fish category, will give the chance to enjoy the sport of fishing.
We ensure that you will discover and explore a new destination resort in the Albanian Riviera.

Kontakte ;
Cel; +355694801295
+355672930980
Zyra ; +35585225110
www.sarandainvestproperty.com
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
skype ; sarandainvestproperty
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty