Dhoma me Qera-Vila per pushime -Ksamil Kodi: D0008

Numri i njoftimit: 3101 | Postuar në: 29.05.2013, 18:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 € i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet


Dhoma me Qera-Vila per pushime -Ksamil Kodi: D0008

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:4dhoma +2suita
4dhoma janë me krevate dopjo plus 1krevate tek plus 1 krevat portativ (kapaciteti 4 veta).
Te gjitha jane me pamje nga deti.
Pershkrimi:
Largesia nga deti 200meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Internet wireles
Frigorifer
Parkim i garantuar .
Objekti i rrethuar dhe i siguruar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Largesia nga qyteti i Sarandes 12km.
Largesia nga qyteti antik i BUTRINTI 3km

Periudha dhe Tarifat per dhoma
01/5-31/0620€
01/07-31/0725-30€
01/08-31/0830-35€
01/09-30/1020€
Periudha dhe Tarifat per suitat
01/5-31/06-3035€
01/07-31/07-3540€
01/08-31/08-4045€
01/09-30/10-3035€
Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.
Rreth Ksamilit:
Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.
Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.
Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.
Per me shume mundesi zgjedhje mes ofertave qe ne ju afrojme shfletoni website tone
WWW.SARANDAINVESTPROPERTY.COM ne kategorine: REZERVONI PUSHIMET.
Ju sigurojme se mes 2000 dhomave qe ne kemi perzgjedhur afrojme cmimet me ekonomike
ne treg, qe ju te gjeni oferten qe ju pershtatet.
JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.
Ju mirepresim te na kontaktoni FALEMINDERIT.
Kontakte:
Cel +355694801295
+355672930980
Zyre ;+35585225110
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
skype; sarandainvestproperty

 Sarandë

Dërgo E-mail

 sarandainvestproperty